Dziś jest niedziela, 20.09.2020, imieniny Eustachego, Filipiny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Czachulec Stary » Aktualności » Festyn w Czachulcu Starym

Festyn w Czachulcu Starym

Festyn w Czachulcu Starym

Stowarzyszenie Sportowo - Kulturalne Wsi Czachulec i Sołectwo Czachulec Stary

mają zaszczyt zaprosić na

VIII DNI CZACHULCA 

"O urokach życia na wsi..."

 

1 SIERPIEŃ 2015 r. odbędzie się dzień sportu na którym rozegrane zostaną m.in.  zawody w piłkę nożną, konkursy, gry i zabawy na sportowo oraz mecz towarzyski  drużyny Olimpik Czachulec impreza rozpocznie się o godz. 15.00

       

        2 SIERPIEŃ 2015 r. Dzień Kultury rozpocznie się  o godz. 15.00 Mszą Świętą polową. Następnie rozpocznie się część artystyczna - występ Młodzieżowej Orkiestry z Mycielina, zespołu Jarzębinki i Tradycja, dzieci i młodzieży z Czachulca Starego oraz zespołu Akord I Akcent działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie.

Występ Kabaretu E W G z Doruchowa czyli: Eksportowy Wytwór Gminny, to czołowy kabaret wiejski, który jest laureatem wszystkich przeglądów w tej kategorii w Kłobucku, Mińsku Mazowieckim, Karniewie i Kurzętniku. Kabaret EWG rywalizował również z kabaretami miejskimi i studenckimi stając na „pudle” przeglądów kabaretowych w Sejnach, Wąchocku i Suszcu , został też finalistą ogólnopolskiego festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce. W swojej ponad 10 – letniej karierze z lokalnego kabaretu stał się bywalcem ogólnopolskiej sceny kabaretowej, dając ponad 300 koncertów w całym kraju. Ze swoimi autorskimi programami mieli przyjemność występować z takimi tuzami polskiego kabaretu jak: Kabaret HRABI, JURKI, NOWAKI, RAK czy KABARET pod WYRWIGROSZEM.

Ponadto na placu, będzie można podziwiać prace wykonane przez uczestników Gminnego Konkursu Plastycznego pod tytułem UROKI WSI  .

Nastąpi rozstrzygnięcie konkursu "Nasze jadło", degustacja potraw z warzyw i owoców. Nie zabraknie również grochówki, swojskich przysmaków oraz potraw z grilla.

Imprezę zakończy zabawa taneczna na świeżym powietrzu.
 
Dofinansowano ze środków pochodzących z: Gminy Malanów, Funduszu Sołeckiego

KK

 


Galeria zdjęć


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności