Dziś jest poniedziałek, 22.07.2024, imieniny Magdaleny, Bolesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Czachulec Stary » Aktualności » Koło Gospodyń Wiejskich w Czachulcu na Festiwalu KGW Polska od Kuchni

Koło Gospodyń Wiejskich w Czachulcu na Festiwalu KGW Polska od Kuchni

1
Niedziela 2 lipca upłynęła nam na ciężkiej pracy, ale i też na wspaniałej zabawie w Ostrowie Wlkp. na Festiwalu KGW Polska od kuchni.
Veni vidi vici !!!
No może nie do końca, ale zajęcie 3 miejsca czyli zdobycie tytułu II v-ce miss przez Edytę Bartnik w kategorii miss wdzięku 45+, oraz wyróżnienie w kategorii kulinarnej dla Renaty Dzikowskiej, Moniki Kowalskiej i Joanny Robak w półfinale Festiwalu KGW Polska od kuchni w województwie wielkopolskim to dla nas ogromna nagroda.
Chciałabym podziękować Monice Kowalskiej i Joannie Robak za to, że razem ze mną przygotowały danie konkursowe; Edycie Bartnik i Oldze Kowalskiej za piękne reprezentowanie naszego koła na scenie w wyborach miss, obie byłyście wspaniałe, jesteśmy z Was dumni.
Dziękuję wszystkim osobom, które w nas wierzyły i wspierały nas tam na miejscu: Ewie, Tomkowi, Marcinowi, Krzyśkowi, Karolinie, drugiej Karolinie, Julii, Kacprowi, Arturowi, Wiktorii, Dobrusi, Basi, Kai i Igusi, oraz naszym seniorkom p, Teresie, Stanislawie i Danieli
Pani Halinie dziękuję za pyszny placek drożdżowy i chleb.
Gminie Malanów za transport i p. Konradowi za bezpieczną podróż. Na koniec podziękowania dla KGW Targówka za miłe towarzystwo i wspólny śpiew.
Renata Dzikowska

GALERIA

Pozostałe aktualności